Christoffer Relander - kúzlo čiernobiele fotografie

Čiernobiela fotografia má svoju skrytú krásu v momente zachytenie , a keď sa k tomu pridá umelecký talent a fotia sa cez filter, vznikajú nezvyčajné fotografie, ktoré nie sú úplne jednoznačné, ale obsahujú v sebe divácku zvedavosť . Úžasným štýlom zachytáva nielen portréty ľudí fínsky fotograf Christoffer Relander .

 

Christoffer Relander pochádza z Fínska, ale vyrastal na vidieku Ekenäs . Sám hovorí, že kúzlo fotografie objavil už v ranom veku . Do fotografovania sa zamiloval a začal tvoriť úžasný svet cez filter . Fotografovanie je pre Christoffera spôsob ako previesť svoju fantáziu a okolitý svet, ako ho sám vníma, do fotografie . S alternatívne a experimentálne kamerovú technikou ( ako je roztrúsená expozícia a úmyselné pohyby kamery ) je schopný vytvoriť umenie, ktoré by inak bolo možné iba maľovaním alebo digitálny manipuláciou iba v externom softvéru.

 

Ak sa pozrieme pozorne na tvorbu Christiffera naše oko zbadá najprv tváre rôznych ľudí , mladých i starých , ale ak sa pozrieme pozornejšie na vytvorenú fotografiu , vidíme detaily prírody , stromy a pokrútené vetvy s lístím , ihličie, skrátka les . Fotograf je spojený s prírodou . Príroda je jeho svet a zároveň veľká inšpirácia pre tvorenie neprehliadnuteľných fotografií .

 

Christoffer pracuje ako umelecký fotograf s galériami zastúpenými predovšetkým v Moskve ( Rusko ) Osnova Gallery , Charlotte, NC, USA - Mona Gallery a Bergen , Nórsko - Geo Gallery . Vytvoril si komisia pre národných i medzinárodných klientov , najvýznamnejšie z nich sú : Adobe , Nikon , Oxford University Press a fínsky drevársky priemysel . Jeho jedinečná práca bola publikovaná v niekoľkých pozoruhodných publikáciách a internetových stránkach po celom svete ( LA Times , China Daily , Moscow Times ) ..

 

Odkaz : Fotograf Christoffer Relander , zdroj : 1. 2. obr . Designersdepot.noelevz.com , 3. obr . Jingwei-zone.com

 

                                                                                 

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)