Firemné logá, návrhy , redesign a grafika

Firemné logá sú jedny z najdôležitejších detailov celého podnikania. Nezabúdajte preto, na zaujímavý návrh a názov, ktoré hrá dôležitú úlohu! Ak chcete, aby vaše začínajúci podnikanie zažiarilo vo svete alebo vaše existujúce firma rozkvitla, Fotobanka vám v tom pomôže. Vytvoríme pre vás bezkonkurenčné profesionálne logá, logotypy aj kompletné firemnej identity vo vysokej kvalite a to za rozumnú cenu.

 

Potrebujete nové logo, pre svoje začínajúcich podnikanie alebo zmodernizovať Vaše existujúce logo? Potom ste jednoznačne na správnom mieste! Vytvoríme Vám originálne logo podľa Vašich požiadaviek, aktualizujeme Vaše existujúce logo, alebo pre Vás upravíme logo z našej širokej ponuky už pripravených log a corporate identity.

Nižšie sú uvedené ceny a varianty služieb, ktoré si u nás môžete objednať. Pre objednanie využite objednávkový formulár. Ponúkame tiež iné grafické služby.

 

 

  • Výroba nového loga

TYP LOGA

VARIANTY

CENA

3D logo design - 1 návrh

1

100 EUR

2D logo design - 3 návrhy

3

72 EUR

2D logo design - 1 návrh

1

48 EUR

 

 

  • Redesign starého loga

 

VARIANTY

CENA

2D logo redesign - 1 návrh

1

20 EUR

2D logo redesign - 5 návrhů

5

40 EUR

2D logo redesign - >5 návrhů

5

60 EUR

jiné úpravy (cena dohodou)

 

0

 

 

Uvedené ceny sú bez DPH. Nová loga štandardne dodávame vo formáte EPS. Za poplatok 8 EUR Vám logo vytvárame aj vo formátoch AI, JPG, TIFF, u 2D log aj PDF, SVG.

. 

 

GRAFICKÉ SLUŽBY Pre Vás s radosťou vytvoríme aj kompletné firemnú identitu, zakomponujeme logo do vašich vizitiek, blokov, ceduľou, Folder a mnoho ďalšieho.

 

LOGÁ PRE VÁS Ponúkame širokú ponuku log. Vyberte si to svoje.

 

 

       

 

 

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)