Kúpte si z fotobanky fotografie zadarmo

Fotobanka vám ponúka mnohé, krásne fotografie, na objednanie vektory a logá, ale aj obrázky, ktoré si môžete zaobstarať úplne zadarmo a využiť na propagačné účely. Vybrať si môžete z ponúkaných fotografií, vektorov alebo naopak svoje vlastné zverejniť na vytvorenom profile pre ďalšiu tvorbu kreatívnych grafikov a umelcov v tlači, reklame, marketingu, na letáky, pre web, ako obrázky či fotky do časopisov, novín, kníh a ďalších iných médií.

 

Vyberte si tie, ktoré sa vám zapáčia a pomôžu vám s dokončením foto-koláže, plagátu, pohľadnice alebo akékoľvek grafiky, na ktorej pracujete, pretože jedine tu nájde každý obrázok, ktorá mu chýba!

 

Alebo vás zaujala predstava prezentácie vlastných originálnych snímok a vektorové tvorby, ktorú by ste radi odovzdali ostatným? Stačí si vytvoriť profil a zdieľať ich, alebo môžete prispievať raz fotografií týždenne alebo mesačne, záleží len na vás. Ak skôr stojíte o sťahovaní, zakúpte si základné nekomerčné alebo komerčné rozšírenú licenciu, viac informácií sa dozviete na RF licencie:                                           

                              https://fotky-foto.sk/fotobanka/page/infocentrum/?page=licence.

 

 

 

 

autor: Pavla Janíčková

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)