Návody - ako na čiernobiely filter , program Photo - Filter

Fotenie je hra, zaznamenáva momentky, ktoré si chceme uchovať na pamiatku. Možno vás zaujíma, ako obohatiť fotografie, aby to nebol obyčajný snímku, ale originálne fotografie, ktorú treba môžeme venovať ako darček. Poradím vám, ako jednoducho vytvoriť čiernobielu fotografie, aj keď práve nemáte špeciálny foťák, kde je možné si dopredu nastaviť zábery na sépiový alebo čiernobiely obrázok a nemáte ani program Adobe Photoshop. ČIERNO-BIELA ​​FOTOGRAFIE
Predtým bola doba, keď sa svet zobrazoval vo fotografii i vo filme iba čiernobielo. Po vynáleze farebného filmu, to zo začiatku vyzeralo, že pôjde čiernobiela fotografia stranou. Ale opak sa stal pravdou, čiernobiela fotografia je stále veľmi obľúbená. Kvôli záplave farebných fotografií, ktorými sme veľmi často obklopení, čiernobiela fotografia v nich mimoriadne vyniká a predovšetkým dokáže zaujať. Čiernobiela fotografia je brána ako niečo umeleckého a abstraktného. Fotografie sa skladá z odtieňov šedej a absencia farby, a tým priťahuje pozornosť ku tvarom a štruktúre ik atmosfére celej fotografie. Čiernobielu fotografie možno vytvoriť mnohými spôsobmi (filtre - klasicky vyfotografované, prevod do čiernobielej - digitálne).   PHOTO-FILTER Každý nemá možnosť pracovať s fotografiami v programe Adobe Photoshop. Preto, vám poradím, ako jednoducho vytvoriť z farebnej fotografie čiernobielou, ktorá prenikavo zapôsobí. Program Photo Filter je najznámejší program na úpravu fotografií a možno si ho z internetu stiahnuť zadarmo. K tomu, aby ste vytvorili čiernobielu fotografiu, vám postačí tri nasledujúce rady.

Návod 1. Po otvorení programu Photo Filter sa vám zobrazí panel nástrojov, z neho si vyberiete SÚBOR / OTV alebo NOVÝ az počítača vložíte vlastný obrázok alebo fotografia , s ktorou chcete pracovať .

2. Po vložení vybrané fotografie kliknete na čiernobiele políčko - ČIERNOBIELE . Fotografie sa zmení na čiernobielu .3. Občas sa stáva, že fotografie v čiernobielom prevedení trochu zaniká, a nie je tak ostrá , ako bola tá v predchádzajúcej farebnej variante . Tu postačí kliknúť na políčko KONTRAST + a napríklad aj na GAMA korekciu - ( značená T-) . Následne sa fotografie trochu stmaví a tvary budú ostrejšie . Samozrejme môžete fotografie upravovať podľa ľubovôle , k dokonalému snímke . Záleží len na vás akú máte predstavu , či chcete docieliť jemnejšiu alebo tmavšie fotografie . Potom dáte SÚBOR / ULOŽIŤ AKO - kde pomenujete názov súboru a uložíte ako typ súboru - JPEG a kliknete na ULOŽIŤ .

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)