Darčekové poukazy

Chcete ako darček venovať krásny obraz/plagát a neviete ktorú fotku z našej širokej ponuky vybrať, ktorá by sa tomu koho chcete obdarovať najviac páčila? Kúpte darčekový poukaz a nechajte výber na obdarovanom.

Pripravili sme pre Vás Darčekové poukazy, aby ste mohli obdarovať Vašich obchodných partnerov, priateľov, blízkych, a pod. Darčekové poukazy môžete využiť na akékoľvek produkty a služby našej fotobanky. Najviac sa využívajú na tlač obrazov, plagátov z našich alebo Vašich fotografií.

Ako to funguje?

Po zakúpení darčekového poukazu Vám na email príde poukaz so špeciálnym kódom. Tento kód Vami obdarovaný použije pri registrácii, alebo na svojom účte v sekcii "Moje poukazy" a suma poukazu sa mu pripíše na jeho účet v podobe kreditu. Z kreditu si bude môcť ľubovoľne nakúpiť v našej fotobanke akýkoľvek produkt alebo službu.

Alebo môže kód zadať pri objednávke a suma poukazu sa mu strhne z ceny objednávky. (Ak je cena objednávky nižšia ako poukaz, prebytok z poukazu je pripísaný klientovi ako kredit. Ak je cena objednávky vyššia ako poukaz, klient doplatí zvyšok.)

Platnosť darčekového poukazu je jeden rok (je vyznačená priamo na poukaze).

Na čo sa dá darčekový poukaz použiť?

a všetky ďalšie služby, ktoré poskytujeme na portáli Fotky&Foto

Zakúpiť poukaz v hodnote s DPH
Darčekový poukaz v hodnote 20 €
 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)