Ročné zľavové programy

Čo sú to ročné zľavové programy?

Ročné zľavové programy Vám umožnia nakupovať 24 hodín denne, 7 dni v týždni za tie najlepšie možné ceny. Hneď ako si zakúpite jeden z našich ročných zľavových programov, celá cena programu sa Vám prevedie na kredit, z ktorého čerpáte nákupom fotografií a videí. Kredit je názov pre peniaze uložené vo fotobanke Fotky&Foto, pomocou ktorých sa platia všetky objednávky. Platnosť ročného zľavového programu (kreditu) je jeden rok od jeho aktivácie.

Aké sú výhody nákupu fotografií pomocou ročného zľavového programu?

Hlavnou výhodou sú zvýhodnené veľmi nízke ceny fotografií a videí, ktoré sú výrazne nižšie než pri nákupe z koša. Ďalšou výhodou je dostupnosť fotografií, ktoré si sťahujete on-line ihneď kedykoľvek ich potrebujete.

Aký ročný zľavový program je pre mne nevýhodnejšie?

Ponúkame tri ročné zľavové programy: Start, Standard a Premium. Programy sa líšia sumou a cenovými hladinami, za ktoré sťahujete licencie. Orientačné ceny fotografií a videí v rámci zľavového programu nájdete v cenníkoch na strane Predplatné, Ročné zľavové programy. Ak chcete poznať cenu konkrétnej licencie fotky alebo videa v danom ročnom zľavovom programe, opýtajte sa nás na online chate.

Môžem si určiť cenu vybraného ročného zľavového programu?

Áno môžete, posuvníkom u výberu ročního cenového programu si môžete určiť jeho výšku.

Ako môžem ročný zľavový program zakúpiť?

Na stránke Predplatné, Ročné zľavové programy si vyberte jeden z našich ročných zľavových programov a ten si zakúpte. Celá uhradená čiastka Vám bude prevedená na Váš kredit. Zaplatiť môžete bankovým prevodom, vkladom na účet a prostredníctvom anonymnej hotovostnej platby SuperCASH na termináloch SAZKA, prípadne on-line zabezpečenou platbou platobnou kartou (viac informácií o zabezpečení platby platobnými kartami viď nižšie).

Čo všetko môžem sťahovať z kreditu ročného zľavového programu?

Za kredit môžete stiahnuť ľubovoľné licencie akýchkoľvek fotografií, vektorov i videí.

Je nutné, aby som si kupoval ročný zľavový program aj v prípade, že si chcem kúpiť len niekoľko fotografií jednorázovo?

Nie, nie je. Ak chcete urobiť len jednorázovú objednávku fotografií, využite možnosť objednávky fotografií priamo z nákupného koša. Vyhnete sa tak aj registrácii. Pri platbe košíku len budete musieť uviesť kontakt, ku ktorému budú viazané licencie. Po zaplatení objednávky Vám budú odkazy na zakúpené fotografie odoslané na e-mailovú adresu. V prípade, že požadujete faktúru je potrebné vyplniť aj fakturačné údaje.

Je platnosť kreditu časovo obmedzená?

Časová platnosť kreditu je obmedzená na jeden rok od jeho aktivácie. Predĺženie kreditu je možné uskutočniť nákupom nového ročného zľavového programu.

Mám nárok na vrátenie kreditu, ktorý v ročnej lehote nevyčerpajú?

Nie, kredit nie sú peniaze, pretože zakúpením ročného zľavového programu si kupujete službu, ktorá Vám umožní sťahovať fotografie a videá za nižšie ceny. Táto služba je ukončená vyčerpaním kreditu, alebo po uplynutí ročnej lehoty platnosti ročného zľavového programu.

Informujete mne pred termínom ukončenia platnosti ročného zľavového programu?

Áno, dokonca trikrát. 30 dní, 14 dní a 7 dní pred uplynutím ročnej doby platnosti je Vám zaslaný automatický email, ktorý Vás upozorní, aby ste mohli platnosť zostávajúceho kreditu predĺžiť nákupom ľubovoľného nového programu, alebo ho plne vyčerpať.

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)