Program Minidebet

Čo je program Minidebet?

Minidebet je služba pre našich stálych klientov. Ak platíte objednávku prevodom a nechcete čakať, až peniaze dorazia na náš účet, chcete Vaše fotky hneď, nechajte si aktivovať tento program. Vaše objednané fotografie máte aj pri platbe prevodom a nedostatku kreditu na Vašom účte ihneď k dispozícii.
Zjednodušene povedané, program Minidebet Vám umožní dostať sa s kreditom do mínusu.

Kto môže tento program získať?

Každý klient ktorý v našej fotobanke nakúpil viac ako 3x a vždy v poriadku a včas uhradil.

Akým spôsobom prebieha objednávka v rámci programu minidebet?

Váš klientský účet funguje úplne rovnako. Nakupujete si ročné zľavové programy a utrácate kredit z košíka. Ak máte na účte dostatok kreditu, objednávka prebehne štandardne. Výhoda prichádza vtedy, ak na účte dostatok kreditu nemáte. Aj keď ste na nule, alebo Váš kredit nepokryje cenu objednávky, dostanete objednané fotografie ihneď k dispozícii. Z Vášho kreditu je Vám strhnutá celá cena objednávky a dostávate sa do mínusu. Na nedoplatok je vystavená zálohová faktúra. Po jej zaplatení sa Váš kredit vyrovnáva na nulu a môžete ísť zase kedykoľvek ďalšou objednávkou do mínusu.

V rámci minidebetu som sa dostal do mínusu. Je mi účtovaný nejaký poplatok navyše, nejaká prirážka?

Nie, neúčtujeme žiadny poplatok ani prirážku. Zaplatíte iba to, čo ste si objednali. Iba v prípade, že vystavená faktúra nebude uhradená v dobe splatnosti, môže dôjsť k účtovaniu penále z omeškania.

Som so svojim kreditom v mínuse a potrebujem objednať ďalšie fotky. Dostanem ich zase ihneď aj keď som predchádzajúcu platbu ešte nezaplatil?

Bohužiaľ. S programom minidebet dostanete objednané fotky ihneď iba v prípade, že Váš kredit nie je v mínuse.
Ak ste v mínuse a potrebujete fotky ihneď, uhraďte objednávku platobnou kartou alebo PayPal. Tieto platby prebiehajú okamžite a fotky máte ihneď k dispozícii.

Čo sa stane ak včas neuhradím faktúru?

V prípade neuhradenia faktúry v rámci programu Minidebet dôjde k deaktivácii programu, účtovanie penále z omeškania a odobratie licencie k stiahnutým fotografiám.

Mám neuhradenú zálohovú faktúru z minidebetnej objednávky, ale chcem si kúpiť ročný zľavový program. Musím platiť oboje?

Nie. Ak mám neuhradenú minidebetnú platbu a k tomu si objednám ročný zľavový program, stačí zaplatiť zálohovú faktúru zľavového programu. Pri aktivácii programu sa Vám pripisuje suma, ktorá vyrovná záporný kredit. (Cena programu musí byť vyššia ako dlh z minidebetu.)

Aktivácia programu Minidebet

Program minidebet aktivujeme iba našim klientom. Formulár žiadosti je možné odoslať tu po prihlásení.

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)