Partnerský program

Aký je postup pre spustenie partnerského programu?

  1. Ak nemáte svoj ​​vlastný klientsky účet na fotobanke, zaregistrujte sa.
  2. Aktivujte si svoj ​​partnerský program odsúhlasením obchodných podmienok vo Vašom klientskom účte na strane aktivácia partnerského programu.
  3. Zaregistrujte si svoje webové stránky, na ktoré budete vkladať banner fotobanky alebo odkazy na fotobanku. Adresy webov sa vkladajú vo formáte vasedomena.sk, subdomena.vasedomena.sk, alebo *.vasedomena.sk pre doménu so všetkými subdoménami.
  4. Vyberte si svoj ​​banner, odkaz alebo textovú reklamu a umiestnite ju na Váš zaregistrovaný web.
  5. Ak máte záujem, umiestnite na svoje stránky widget s náhľadmi fotografií..
  6. Sledujte svoje zárobky.
  7. Nechajte si vyplatiť Váš zárobok.

Ako sa môžem zúčastniť Vášho partnerského programu

Je to jednoduché, stačí sa zaregistrovať, vytvoriť si svoj užívateľský účet a odsúhlasiť zmluvné podmienky partnerského programu. Potom si zaregistrujte svoje webové stránky do partnerského systému. Stiahnite si bannery a widgety, ktoré umiestnite na svoje stránky a začnite nás propagovať.

Aký je rozdiel medzi zákazníkom a partnerom fotobanky?

Vôbec žiadny. Každý zaregistrovaný užívateľ je automaticky zákazník i partner a môže využívať všetky výhody fotobanky aj partnerského systému.

Môžem zarobené peniaze previesť na kredit a použiť ich na nákup fotografií a videí z fotobanky?

Áno, môžete si Vaše provízie kedykoľvek previesť na kredit a nakúpiť produkty a služby fotobanky. Pri prevode provízie na kredit získate naviac ďalší bonus.

Kedy si môžem nechať svoje provízie vyplatiť?

Kedykoľvek po dosiahnutí minimálnej čiastky pre výplatu.

Akým spôsobom mi budú provízie vyplatené

Provízie si môžete nechať previesť na kredit pre nákup produktov a služieb fotobanky a tým získať ďalší bonus naviac, alebo zažiadať o ich vyplatenie. Vyplatenie prebieha prevodom na Váš bankový účet alebo systémom PayPal.

Kde získam bannery a widgety na propagáciu?

Tu si môžete stiahnuť všetky naše reklamné formáty. Bannery si tiež môžete vyrobiť vlastné, ale je potrebné nám ich predložiť na schválenie. Nedajú sa používať neschválené reklamné prvky. Reklamy, bannery

Môžem vkladať odkazy na fotobanku aj do e-mailov, blogov a diskusií?

Áno, odkazy je možné vkladať do e-mailov aj do internetových diskusií. Aj z týchto odkazov sú Vám započítavané provízie. Tieto odkazy nájdete na strane odkazy do e-mailov.

Obchodné podmienky partnerského programu

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)