ZÍSKANIE ZAKÚPENÝCH FOTOGRAFIÍ

Ako fotografiu po zakúpení získam?

Po zakúpení fotografií či už priamou platbou z nákupného koša alebo pomocou kreditu na fotobanke Fotky&Foto Vám budú odkazy na stiahnutie fotografií odoslané na e-mail. (Čas, za ktorý Vám odkazy na Vaše fotografie prídu na e-mail je závislý na veľkosti objednávky. Bežne sa pohybuje od 5 do 10 minút. Pri veľkej objednávke fotografií sa môže zdvihnúť.)

Platnosť odkazov pre stiahnutie je 3 celé dni od chvíle, keď sú Vám zakúpené produkty prvýkrát odoslané na Vašu e-mailovú adresu. Po uplynutí 3 celých dní od dátumu objednania už nemáte možnosť fotografie stiahnuť!

Mám možnosť fotografie získať iným spôsobom, než cez odkazy z e-mailu?

Počas týchto 3 dní môžete zároveň stiahnuť Vaše fotografie alebo videá priamo z Vášho klientského účtu. Prihláste sa k vlastnému účtu pomocou Vášho login a hesla, v pravom stĺpci pod Vašim menom kliknite na "Moje objednávky", vyberte príslušnú objednávku, zobrazte si jej detaily kliknutím na "detaily". Zobrazí sa Vám obsah objednávky a pri každej fotografii je tiež tlačítko "Stiahnuť" (po dobu vyššie zmienených 3 dní).

Neprišiel mi e-mail s odkazmi na stiahnutie fotografií. Čo mám robiť?

Ak by nastala chyba pri ukončovaní objednávky, príde na Vašu adresu informačný e-mail a Objednávka sa sama do 10-15 minút opraví a odošle Vám odkazy znova. Ak Vám žiadny e-mail nepríde, skontrolujte e-mailovú adresu v osobnom účte a skúste odoslať odkazy znova (pozri predchádzajúci bod). V prípade že odkazy nebudú opätovne odoslané, v prípade akejkoľvek inej komplikácie nás kontaktujte. Problém čo najskôr radi vyriešime.

Zmeškal som lehotu 3 dní od objednania a nevzal si fotografie. Mám na ne ešte nárok?

Bohužiaľ po uplynutí 3 celých dní od aktivovania odkazov už nemáte na stiahnutie fotografií nárok. Nie je možné urobiť výnimku, dodávatelia po 3 dňoch nedovoľujú produkty ďalej sťahovať.

Je nutné uvádzať na faktúre všetky údaje keď ich nepotrebujem?

Nie, nie je. Záleží len na Vás aké údaje uvediete pri registrácii. Na základe týchto údajov je vystavená aj faktúra. Povinné je však zadať údaje označené hviezdičkou. Faktúry sa vystavujú automaticky a čerpajú z údajov, ktoré uvediete pri registrácii.

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)