Nákup ročného zľavového programu a predplatného

Už od
0.86
za fotku
Kredit
Ročný zľavový program s platnosťou 1 rok na nákup
ľubovoľných fotografií, vektorov a videí
32
32.23 € s DPH
start
až 32 fotiek
od 0.99 €
standard
až 150 fotiek
od 0.91 €
premium
až 320 fotiek
od 0.86 €
Základná licencia
od 0.99
Vektory
od 7.88
Komerčné rozšírené licencie
od 72.35
Videá
od 14.78
OBJEDNAŤ
ceny sú uvádzané bez DPH
Už od
0.22
za fotku
Predplatné
Predplatné pre pravidelný nákup
fotografií a vektorov za najvýhodnejšie ceny
Denný limit
Mesačný limit
79
95.00 € s DPH
(počet fotografií za deň si môžete prispôsobiť pomocou posuvníka)
1 mesiac
5 fotiek/deň(150 fotiek/mesiac)
79 /mesiac
3 mesiace
5 fotiek/deň(150 fotiek/mesiac)
69 /mesiac
6 mesiacov
5 fotiek/deň(150 fotiek/mesiac)
61 /mesiac
12 mesiacov
5 fotiek/deň(150 fotiek/mesiac)
52 /mesiac
Základná licencia
od 0.52
Vektory
od 0.52
OBJEDNAŤ
ceny sú uvádzané bez DPH

Sťahujete fotky, vektory alebo videá jednorázovo aj pravidelne, ale nie natoľko, aby sa Vám oplatilo kupovať predplatné? Potrebujete komerčné rozšírené licencie fotografií? Potom sú pre Vás ročné zľavové programy Štart, Standard alebo Premium ideálnou voľbou. Ušetríte oproti jednorazovému nákupu, ale nemusíte kupovať predplatné.

S nákupom ročného zľavového programu získavate možnosť sťahovania všetkých licencií v našej fotobanke za nižšie ceny. Po zakúpení programu získavate kredit, ktorý je Vám k dispozícii kedykoľvek pre prevzatie základných i komerčných licencií fotografií, vektorov i videí. Platnosť ročného zľavového programu (kreditu) je 1 rok od jeho posledného dobitia, alebo do vyčerpania kreditu. Vaše aktuálne ceny fotiek a videí vidíte vždy, ak ste prihlásení do Vášho zákazníckeho účtu. 14 dní pred uplynutím ročnej lehoty je Vám zaslaný automatický email, ktorý Vás na danú skutočnosť upozorní, aby ste mohli platnosť zostávajúceho kreditu predĺžiť nákupom ľubovoľného nového programu, alebo ho plne vyčerpať. V našom infocentre nájdete viac informácií o ročných zľavových programoch.

Áno, fotobanka Fotky&Foto Vám umožňuje vykonávať aj jednorazové nákupy bez nutnosti predplatného alebo ročného zľavového programu. Vďaka mnohým on-line spôsobom platby, ktoré ponúkame, môžete mať svoje fotky alebo videá stiahnuté kedykoľvek počas pár minút.

Sťahujete chcete fotografie alebo vektory pravidelne, potom na predplatnom najviac ušetríte. V rámci predplatného si môžete vo vybranom časovom období ľubovoľne sťahovať váš určený počet fotografií v tom najlepšom rozlíšení bez ohľadu na ich cenu. Zaplatíte raz, fotky sťahujete kedykoľvek. S predplatným vždy sťahujete fotografiu alebo vektor v základnej licenciu. V rámci predplatného nemožno sťahovať rozšírené komerčné licencie, ani videá.

Ponúkame rôzne varianty predplatných plánov. Na výber je vždy denný limit, alebo mesačný limit. Vyberte si počet fotografií, ktoré chcete mať k dispozícii v mesačnom alebo dennom intervale a objednajte si predplatné. Po aktivácii predplatného programu môžete kedykoľvek sťahovať fotografie až do Vami objednaného limitu. V našom infocentre nájdete viac informácií o tom, ako predplatné funguje.

Predplatné programy aj kreditné balíčky môžete ľubovoľne kombinovať. Radi Vám zostavíme aj predplatný program pre sťahovanie fotiek alebo vektorov na mieru podľa Vašich potrieb. Kontaktujte nás cez online chat podporu alebo kontaktný formulár.

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)