Novinky z fotobanky Fotky&Foto

TRESTNÉ OZNÁMENIE NA SPOLOČNOSTI LOGICALL A ISIFA

20. 06. 2014

Podali sme trestné oznámenie na spoločnosti LogiCall a Isifa za podozrenie na bezdôvodné obohatenie v oblasti vymáhania peňazí za údajné neoprávnené používanie fotiek. Viac v Tlačových správách.

UROBTE SI V TOM PORIADOK!

19. 10. 2012

Pre ľahšiu orientáciu vo Vašich zakázkách a lepšia prehľad nad firemnými objednávkami sme pre Vás zaviedli novú službu podúčtov. Vďaka tejto službe môžete pod jedným účtom spravovať niekoľko ďalších podúčtov, nastavovať im limity, objednávať fotografie, kontrolovať útraty na jednotlivých účtech.Pro nastavenia tejto služby alebo otázky nás neváhajte kontaktovať.

Sme tu pre Vás na online chate

10. 10. 2012

Ak si neviete rady s výberom fotografie, ak sa nevyznáte v licenciách a ich použitie, kontaktujte nás prostredníctvom nášho chatu. Odpovede na svoje otázky Vám odpovieme obratom bez čakania. Pýtajte sa! Radi Vám poradíme.

NOVÁ VERZIA STRÁNOK FOTKY&FOTO!

20. 06. 2011

Spustili sme pre Vás novú verziu webových stránok Fotobanky. Nová moderná grafika, nový, lepší systém vyhľadávania produktov, jednoduchý nákup a všetko zrýchľuje. Navýšili sme počet fotografií na 13 miliónov a státisíce videí. Uvítame vaše názory, pripomienky a návrhy pre ďalšie zlepšovanie. Napíšte nám akúkoľvek spätnú väzbu budeme radi a pomôže nám to v ďalšom rozvoji služieb pre Vás ...

Nová verzia portálu Fotky&Foto!

19. 06. 2011

Spustili sme pre Vás novú verziu stránok fotobanky a uvítame vaše názory, pripomienky a návrhy. Napíšte nám.

Vyhľadávanie kľúčových slov v slovenčine

24. 08. 2010

Novo môžete vyhľadávať v našej fotobanke pomocou kľúčových slov zadaných nielen v angličtine, ale už aj v slovenčine alebo češtine. Ak sa vám nepodarí nájsť hľadané slovo na prvý pokus, skúste výraz obmeniť. Kľúčové slová je niekedy nutné prispôsobiť. Kombinujte kľúčové slová, získate tak lepšie výsledky.

Zahájili sme PREDAJ VIDEA

24. 08. 2010

Okrem fotografií a obrázkov môžete v našej fotobanke zakúpiť aj videá. Pre nájdenie hľadaného videá zadajte v pokročilom vyhľadávania kľúčové slovo au typu obrázka začiarknite video. Ponuka videí je naozaj pestrá.

LACNEJŠIE A S DPH

24. 08. 2010

Od 1.4.2010 sme sa stali platcami DPH. Všetky faktúry vydané od od tohto dňa už budú vystavované len s DPH. Aj cez túto skutočnosť máte od dnešného dňa možnosť nakupovať lacnejšie!

Zlacňujeme, zlacňujeme, zlacňujeme!

24. 08. 2010

Dnes sme zahájili predaj nových zvýhodnených cenových programov vďaka ktorým môžete nakupovať licencie fotografií a videí za tie najlepšie ceny. Kúpte si zvýhodnený cenový program a sťahujte fotografie a videá úplne jednoducho a rýchlo kedykoľvek potrebujete.

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)