Fotobanka Fotky&Foto, Váš zdroj pre fotky, vektory a videá

Kto sme a čo robíme?

Sme tím profesionálov, ktorý sa už od roku 2007 zaoberá predajom licencovaných fotografií, videí, vektorov, ilustrácií a všetkým, čo s fotografiami a materiály na tvorbu grafických prác súvisí. Dávame priestor a pomocnú ruku našim i zahraničným fotografom aj grafikom ponúknuť svoje fotografie a vektory tisícom zákazníkov zo všetkých odborov, na ktoré si len spomeniete.
Predávame fotky a videá pre Vaše podnikanie aj potešenie. Máme v ponuke desiatky miliónov kvalitných fotografií a státisíce videí. Z celej tejto ponuky tiež tlačíme obrazy, plagáty a fototapety. Robíme fotografie na zákazku, produktové fotografie, a ďalšie. Máte individuálne želania? Napíšte nám.

Čo je naším hlavným úlohou?

Našou hlavnou úlohou je dodať Vám v čo najkratšom čase lacné a kvalitné materiály, fotky, ilustrácie i videa pre Vašu prácu. Neustále vyvíjame našu fotobanku, vylepšujeme vyhľadávanie, zaraďujeme nové neopozerané fotky a ilustrácie, zjednodušujeme prácu s vyhľadávaním fotiek. A to preto, aby sme našim zákazníkom uľahčili a zjednodušili vyhľadávanie fotiek, vektorov aj videí, aby sa mohli venovať svojej práci a netrávili vyhľadávaním fotiek a vektorov viac času, než je nevyhnutné.

Čo robíme navyše?

Snažíme sa ku každému pristupovať individuálne a so starostlivosťou, riešime požiadavky s ohľadom na kvalitu, ale ľudsky. Hodláme pre vás urobiť maximum a každý z Vás je naším prioritným zákazníkom.
Sme tu pre tých, ktorí hľadajú fotografie či ilustrácie pre svoje aj netradičné zameranie. Všetky produkty vieme aj spracovať a vytvárať grafiky. Výzvou sú pre nás aj grafiky šité priamo na mieru.
Vieme, že tí, ktorým sme možno vytrhli tŕň z päty a zohnali nezohnateľnú, sa k nám radi vracajú a majú k nám dôveru. Sme češi a vieme, ako to u nás chodí s fotkami aj s Vašimi zákazníkmi, ktorí chcú super grafiky za najnižšie ceny.

Tlačíme na zákazku!

Z celej našej ponuky fotiek, ilustrácií aj vektorov tlačíme na mieru obrazy, plagáty, fototapety, veľkoplošné interiérové ​​aj exteriérové ​​samolepky i bannery. Dajte Vášmu bytu, domu, kancelárii alebo prevádzkárni originálny a jedinečný vzhľad. Tlačíme nielen z našich, ale aj z Vašich fotografií. Navštívte náš špecializovaný web Printpix - zákazková tlač na mieru.

Facebook Fotky&Foto Twitter Fotky&Foto LinkedIn Fotky&Foto Google+ Fotky&Foto
Fotky&Foto fotobanka Gatepix - brána do sveta fotografií Printpix - zákazková tlač fotografií, obrazov, fototapety, plagátov aj bannerov

Zákazková tvorba grafiky a logá

Tvorba grafik a firemných log na mieru je priestor pre kreativitu našich grafikov a fantáziu zákazníkov. Spracovávame kompletne firemné materiály, reklamné či propagačné, dávame Vašej firme štýl. Opýtajte sa, objednajte si grafické služby.
Vytvárame firemnej identity. Vykonávame redesign alebo úpravy už hotového loga, navrhujeme nové firemné logá. Kúpte si lacné predpripravené logo, ktoré zodpovedá Vášmu odbore. Prezrite si ponuku našich hotových firemných log a logotypov.

Ukážky grafických prác Fotky&Foto
 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)