Partnerský program
fotobanky Fotky&Foto

získajte
provízie
až 34 %

zarábajte s nami

Provízia za klik

Affiliate Fotky&Foto

Vyplatíme Vám províziu za „klik“, teda za každého Vami privedeného unikátneho návštevníka na naše stránky vo výške 4 eurocentov a to až do výšky Vašej provízie z nákupov. Provízie sa u nás sčítajú.

Affiliate Fotky&Foto

Priama provízia


12 %
za prvý nákup

Priveďte nám nových zákazníkov a my Vám vyplatíme priamu províziu až 12% z ich prvého nákupu. Vami privedení zákazníci u nás nakúpia behom mesiaca za 730 € a my Vás odmeníme čiastkou až 88 €. Podnikať s nami sa Vám vyplatí...

Affiliate Fotky&Foto

Následná provízia


3 %
po dobu
12 mesiacov

Prvým nákupom to nekončí, u nás získate aj následnú províziu za každý ďalší nákup Vami privedeného zákazníka a to po dobu až 12 mesiacov. Vytvorte si svoj stály príjem! Stačí Vám len sa u nás zaregistrovať a propagovať nás...

Affiliate Fotky&Foto

Provízia z fotografa


10 %
z predaja
fotografií

Priveďte k nám fotografa, ktorý u nás bude predávať svoje fotografie a my vám budeme po celý rok vyplácať provízie z predaja jeho fotografií. Propagovať Fotky&Foto sa Vám vyplatí...

Ako sa dostať na províziu až 34% ?

Zaregistrujte sa do partnerského programu Fotky&Foto a povedzte o nás návštěvníkom Vašich stránok, blogov a portálov, Vašim zákazníkom a partnerom. My Vás odmeníme!

Príklad A) začíname

Behom prvého mesiaca nám privediete 240 návštevníkov a z nich niekoľko nakúpi v hodnote 80€
Vaša provízia je:

  • 9,6€ provízia za kliky
  • 9,6€ priama provízia

Celkom bude k Vášmu užívateľskému účtu pripočítaná provízia vo výške 19,2€

Príklad B) ako na 34%

Priveďte k nám za mesiac 500 návštevníkov. Niektorí z nich nakúpia spolu v hodnote 120€ a nakúpia fotografie Vami privedených fotografov.
Vaša provízia činí:

  • 19,2€ provízia za kliky
  • 14,4€ priama provízia
  • 7.2€ provízia z fotografa

Celkom bude k Vášmu užívateľskému účtu pripočítaná provízia vo výške 40.8€, čo je 34% z Vami sprostredkovaného predaja.

Príklad C) v plnom nasadení

Privediete 7000 návštevníkov a tí u nás nakúpia v danom mesiaci za 2400€. Fotografií Vašich fotografov sa predá za 1000€ a Vami privedení zákazníci z predošlých mesiacov si opäť nakúpia v hodnote 1960€.
Vaša provízia v takomto mesiaci činí:

  • 280€ provízia za kliky
  • 288€ priama provízia z predaja
  • 100€ provízia z fotiek fotografov
  • 58.8€ následná provízia

Celkom Vám bude k Vášmu užívateľskému účtu za spoluprácu v tomto mesiaci pripočítaná provízia vo výške 726.8€! Tento príklad už vyžaduje z Vašej strany viac aktivity, ale veríme, že sa Vám spolupráca s nami naozaj vyplatí!

Možnosti propagácie

Možnosti propagácie sú variabilné takmer neobmedzené. Máme bannery, widgety, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť a nasadiť na Vaše webové priestory, ktoré máte u nás registrované. Môžete si vytvoriť vlastné bannery a ďalšie propagačné prvky, ktoré nám predložíte na schválenie a po schválení ich môžete nasadiť na Vaše stránky. Môžete si vytvoriť vlastnú minisite a ďalšie propagačné nástroje, alebo môžete o nás písať články a recenzie. Máte vlastné nápady a možnosti propagácie? Neváhajte nás kontaktovať. Sme otvorení novým nápadom a možnostiam Veríme, že tento provízny program Vám umožní zarobiť s nami veľmi zaujímavé peniaze. Tešíme sa na spoluprácu.

Viac informácií

Chcete sa o partnerskom programe Fotky&Foto dozvedieť viac? Podrobnejšie informácie nájdete v našom infocentre.

Provízie vyčíslené na tejto stránke sú orientačné.

 
Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)