Celebrity, redakčné fotografie - editorial licencie EP

Predávame fotografie svetových i domácich celebrít, zaujímavých akcií a udalostí, fotky do spravodajstva pre redakčné použitie a tiež fotky pre osobné použitie, predovšetkým pre tlač plagátov a obrazov celebrít. Nájdete tu fotografie z celého sveta, prevažne potom Americké celebrity a tiež postupne pridávame domáce celebrity a udalosti, ktoré nafotili naši fotografi. Ste fotograf a fotíte udalosti a celebrity? Kontaktujte nás a môžete nám začať prispievať do našej fotobanky. Potrebujete lacné fotky pre Váš blog, web alebo časopis? Chcete odoberať viac fotografií pre Vaše spravodajstvo, noviny, časopis, tlač alebo online použitie? Kontaktujte nás a my Vám ponúkneme špeciálne ceny. S nami budete mať potrebné fotky vždy k dispozícii a za skvelé ceny.

PRÍKLADY POVOLENÉHO POUŽITIA

Editorial licencie fotografií sú na predaj len pre REDAKČNÉ A OSOBNÉ POUŽITIE! Tieto fotky môžete použiť v časopisoch, novinách, knihách (do 250 tis. výtlačkov), ďalej ich môžete použiť pre weby, blogy, prezentácie, TV, telefóny a ich aplikácie v neobmedzenom množstve reprodukcií za účelom spravodajským. Osobné použitie je povolené napríklad pre osobnú tlač plagátov alebo obrazov. Ďalšie použitie podľa § 12 ods 3 zákona č 40/1964 Zz ., občiansky zákonník, v platnom znení.

Vyhľadať celebrity, redakčné fotky

Vyhľadať udalosť

Veľmi nerádi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovať, že tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte. Viac informácií
Obľúbené (0)